Studenti a 17. listopad

Mluvené Slovo.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
martinus78
Mega Linker
Mega Linker
Příspěvky: 1261
Registrován: ned 05. říj 2008 13:16:09

Studenti a 17. listopad

Příspěvek od martinus78 »

Studenti a 17. listopad

External image, the privacy policy and terms of use of the selected page apply.Source: http://www.89.usd.cas.cz/images/stories ... sky001.jpg
17. listopad 1989, Albertov 17:15 hod. Zdroj: Přemysl Hněvkovský.

Archivní ohlédnutí za pořadem publicisty Oty Nutze, který přesně jeden rok po tak řečené Sametové revoluci naslouchal studentským vůdcům Martinu Mejstříkovi, Janu Hřebejkovi, Igoru Chaunovi a dalším. Jejich provolání o ukradené revoluci, či slova o politice a politicích komentuje Ludvík Vaculík.
Natočeno v roce 1990 pro cyklus Dveře dokořán. (45 min)

Audio - mp3: vbr, hq, 48 kHz.

External image, the privacy policy and terms of use of the selected page apply.Source: http://antonius.jarkad.cz/dlc/stahuj.gif

Kód: Vybrat vše

http://antonius.jarkad.cz/nesestrihane/#studenti
Seznam všech mých uploadů mluveného slova (pravidelné aktualizace, reupload):

Kód: Vybrat vše

http://antonius.jarkad.cz/dlc/mluvene_slovo_seznam_odkazu.pdf
Návod, jak stahovat soubory a šetřit přitom svůj čas i peníze:

Kód: Vybrat vše

http://antonius.jarkad.cz/dlc/navod_na_stahovani.pdf
Návod na opravu nefunkčních linků:
Odkazy obsahující řetěz znaků "antonius.webpark.cz" a "soubor.byl.cz" je nutno před rozkliknutím opravit ručně na "antonius.jarkad.cz" a "soubor.jarkad.cz".

Odpovědět

Zpět na „Mluvené Slovo“