Jak z VA udělat normální mp3

Hledáte radu? Vstupte sem!

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Razzor.24
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 2
Registrován: úte 15. zář 2009 21:21:25

Jak z VA udělat normální mp3

Příspěvek od Razzor.24 »

Ahoj,tenhle problém se mi stává často.Chci nahrát do mp3 přehrávače nebo do mobilu nějaké album,ale to album je Various Artists,to v mobilu a přehrávači mp3 přehrát nejde,chtěl bych poradit jestly aspon existuje nějaký program,který stím umí pracovat,děkuji za odpověd.

Vlasta79
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: sob 08. zář 2007 15:22:30

Re: Jak z VA udělat normální mp3

Příspěvek od Vlasta79 »

Razzor.24 píše:Ahoj,tenhle problém se mi stává často.Chci nahrát do mp3 přehrávače nebo do mobilu nějaké album,ale to album je Various Artists,to v mobilu a přehrávači mp3 přehrát nejde,chtěl bych poradit jestly aspon existuje nějaký program,který stím umí pracovat,děkuji za odpověd.
Člověk někdy žasne jaké má kdo problémy *WALL* . "Various Artist" je česky něco jako "Různí umělci", např. CD s názvem "VA - BigSuperMegaDanceTranceCollection" zpívá každou písničku někdo jiný, ale v čem máš problém?
Hraju rovinu, ať se děje co se děje. Nemusí se někomu líbit co říkám, ale nemůže říct že si myslím něco jiného než říkám. Když chlap ztratí čest, nemá už nic!

Razzor.24
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 2
Registrován: úte 15. zář 2009 21:21:25

Re: Jak z VA udělat normální mp3

Příspěvek od Razzor.24 »

Napsal jsem to tak trošlu blbě,v přehrávači mi to jde,co jsem tedy ted zjistil,ale problem je v tom,ze v jednom setu co ma napr. hodinu bych chtel vytahnou par pisnicek...Nevim jestly tohle jde..

foos
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 5
Registrován: sob 27. čer 2009 18:41:01

Re: Jak z VA udělat normální mp3

Příspěvek od foos »

Pro tento účel použij některý z grabovacích programů, například audiograbber nebo některý jiný, který ti převede jednotlivé skladby do wav nebo MP3. Jednoduchým zškrtnutím si vybereš pro zgrabování pouze ty skladby, které chceš.

Vlasta79
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: sob 08. zář 2007 15:22:30

Re: Jak z VA udělat normální mp3

Příspěvek od Vlasta79 »

foos píše:Pro tento účel použij některý z grabovacích programů, například audiograbber nebo některý jiný, který ti převede jednotlivé skladby do wav nebo MP3. Jednoduchým zškrtnutím si vybereš pro zgrabování pouze ty skladby, které chceš.
Četl jsi jeho dotaz pořádně? On má jeden jediný souvislý hodinový set, kde se skladby prolínají (nebo neprolínají) a chce z toho vyříznout jen některou *UP* .
Takže otevřít např. Nero Wave Editor, načíst set a potom tahem myši označit co chceš vyříznout. Pak na začátku vyříznuté oblasti nastavit zesílení z nuly a na konci zeslabení do nuly, aby ti to hned na začátku nezačalo řvát a na konci zničehonic neskončilo. A druhá možnost než se s tím takhle kakánkovat je sehnat si na netu jednotlivou písničku.
Hraju rovinu, ať se děje co se děje. Nemusí se někomu líbit co říkám, ale nemůže říct že si myslím něco jiného než říkám. Když chlap ztratí čest, nemá už nic!

Uživatelský avatar
Leoš22
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: úte 09. úno 2010 12:17:57

Re: Jak z VA udělat normální mp3

Příspěvek od Leoš22 »

A druhá možnost než se s tím takhle kakánkovat je sehnat si na netu jednotlivou písničku.
To je dobrá alternativa, jenomže je dobré znát přesný název písničky a interpreta.

foos
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 5
Registrován: sob 27. čer 2009 18:41:01

Re: Jak z VA udělat normální mp3

Příspěvek od foos »

Jo, jo. Máš pravdu. Jestliže se jedná o souvislý soubor, nezbyde než to provést jak říkáš. Já pro úpravy zvuku používám Cool Edit Pro. Jednoduchý program se spoustou možností a navíc umožňuje pracovat ve více stopách pro případný mix. To je ale na zvážení každého, který prográmek mu bude bližší.

Odpovědět

Zpět na „Poradna“