Prosím o radu - ESET

Hledáte radu? Vstupte sem!

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
janynka1
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 16
Registrován: sob 12. zář 2009 15:54:08

Prosím o radu - ESET

Příspěvek od janynka1 »

Ahoj, možná, že dostanu přes čumák, že to sem napatří. Mohl by mně ale někdo poradit, zda mám koupit ESET SMART Security 4 nebo ESET NOD32 Antivirus 4. Nějak jsem nepochopila jaký je mezi nimi rozdíl. A stačí v elektronické podobě e-mailem nebo raději krabičkovou verzi poštou. Děkuji a přeji všem všechno nej nej v novém roce.

Vlasta79
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: sob 08. zář 2007 15:22:30

Re: Prosím o radu - ESET

Příspěvek od Vlasta79 »

Smart Security 4 obsahuje moduly Antivirus, Antispyware, Personal Firewall a Antispam - licence na 1 rok 1249.-

NOD32 Antivirus 4 obsahuje moduly Antivirus a Antispyware - licence na 1 rok 999.-

Na další dotaz neumím dostatečně odpovědět, sám nakupuji v elektronické podobě přes RS, a zatím mi přišlo všechno :-D :-D
Hraju rovinu, ať se děje co se děje. Nemusí se někomu líbit co říkám, ale nemůže říct že si myslím něco jiného než říkám. Když chlap ztratí čest, nemá už nic!

janynka1
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 16
Registrován: sob 12. zář 2009 15:54:08

Re: Prosím o radu - ESET

Příspěvek od janynka1 »

Takže Smart Security 4 toho umí více, zítra objednám. AVG mi právě umřelo. Děkuji moc za info a přeji dobrou noc.

foos
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 5
Registrován: sob 27. čer 2009 18:41:01

Re: Prosím o radu - ESET

Příspěvek od foos »

Také používám Smart Security z důvofu více možností a licenci jsem objednával přes internet. Myslím, že to je dostatečné. K aktivaci je stejně potřeba pouze certifikát s licenčním číslem a ten přijde i mailem.

Odpovědět

Zpět na „Poradna“