zuma

Hledáte radu? Vstupte sem!

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
AlenaNecasova
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 2
Registrován: ned 04. říj 2009 15:24:21

zuma

Příspěvek od AlenaNecasova »

Ahoj, jsem tady nová. Vůbec nevím, jak si stáhnout zumu do pc. Nechápu to. Můžete mi někdo polopatě vysvětlit, jak to funguje? *WALL*

Vlasta79
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: sob 08. zář 2007 15:22:30

Re: zuma

Příspěvek od Vlasta79 »

  • Ahoj, pokud jsi nová TADY, stahování funguje úplně stejně jako jinde *YAHOO* . Pokud jsi nová na PC, postup je následující:

    1. Vybereš si jakou chceš Zumu hru, pod ní je v šedivém rámečku odkaz, ze kterého se ti hra stáhne. Odkaz okopíruješ, vložíš do řádky Adresa a stáhneš.
    2. Soubor se stáhne zabalený, musíš ho rozbalit v nějakém programu, např. WinRaru.
    3. Někdy bude potřeba k rozbalení HESLO, to najdeš u příspěvku ze kterého jsi kopírovala původní odkaz ke stažení hry (bývá také označeno PASS, PASSWORD)
Hraju rovinu, ať se děje co se děje. Nemusí se někomu líbit co říkám, ale nemůže říct že si myslím něco jiného než říkám. Když chlap ztratí čest, nemá už nic!

AlenaNecasova
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 2
Registrován: ned 04. říj 2009 15:24:21

Re: zuma

Příspěvek od AlenaNecasova »

Vlasta79 píše:
  • Ahoj, pokud jsi nová TADY, stahování funguje úplně stejně jako jinde *YAHOO* . Pokud jsi nová na PC, postup je následující:

    1. Vybereš si jakou chceš Zumu hru, pod ní je v šedivém rámečku odkaz, ze kterého se ti hra stáhne. Odkaz okopíruješ, vložíš do řádky Adresa a stáhneš.
    2. Soubor se stáhne zabalený, musíš ho rozbalit v nějakém programu, např. WinRaru.
    3. Někdy bude potřeba k rozbalení HESLO, to najdeš u příspěvku ze kterého jsi kopírovala původní odkaz ke stažení hry (bývá také označeno PASS, PASSWORD)
Díky, s pc trochu komunikuju, jen se mi nepodařilo to stáhnout. Hlásilo mi to stránku error. Ale podařilo se mi to stáhnout přes uložto, ale nestáhne se mi komplet plná verze, jen na 60 minut. Nevíš, kde bych sehnala plný verze? Děkuji moc za odpověď.

Odpovědět

Zpět na „Poradna“