Jukněte-PLEAS

Ukažte vaše www stránky ostatním (NE WAREZ!!!)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
MERFI
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 2
Registrován: pát 08. srp 2008 10:50:15

Jukněte-PLEAS

Příspěvek od MERFI »

Je to první o co jsem se pokoušel *YAHOO* Jen registrovaní můžou vidět odkaz. Registruj se nebo se přihlaš.

Vlasta79
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: sob 08. zář 2007 15:22:30

Re: Jukněte-PLEAS

Příspěvek od Vlasta79 »

  • 1. Pokud mám titulní obrázek chaty, nad ní mám dva a pod nápisem Merklín sedm křížků, jakoby se tam něco nezobrazovalo.
    2. Letící nápis "Vítejte u nás", rolovací upoutávka nalevo a hodiny už jsou poněkud zastaralé...
    3. V kalendáři pod kuchařem je aktivní pouze "12", ale nepochopil jsem proč odkaz směřuje zrovna na fotogalerii.
    4. V odkazu KONTAKT je točící INFO, na dnešní dobu taky poměrně hrozné (připadá mi žes chtěl využít všechno co frčelo před lety).
    5. Popis+ceník: popis docela jde, jen jsem nikde nenašel ceník... Také tam je pár pravopisných chyb, a hlavně v OBĚKTU dost bije do očí.
Hraju rovinu, ať se děje co se děje. Nemusí se někomu líbit co říkám, ale nemůže říct že si myslím něco jiného než říkám. Když chlap ztratí čest, nemá už nic!

MERFI
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 2
Registrován: pát 08. srp 2008 10:50:15

Re: Jukněte-PLEAS

Příspěvek od MERFI »

Díky za info a máš pravdu-chyby jsem snad odstranil,ale ty křížky tam jsou pořád ale jen když spustim explorer,já používám jen firefox a tam je vše ok,tah netušim,kde je chyba!!Ještě to zkusim opravit :-(

Vlasta79
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: sob 08. zář 2007 15:22:30

Re: Jukněte-PLEAS

Příspěvek od Vlasta79 »

  • Můžu být ještě rýpavý?
    Titulní obrázek chaty: pokus se ji vyfotit ještě jednou, trošku menší, aby byl vidět celý štít. Dej na stranu popelnici. A pokud se ti budou klátit strany (jako nyní), je to práce na dvě minuty a hned to bude lepší dojem úvodní stránky.
    A hlavně: stále se nikde nemůžu dočíst to nejdůležitější - CENU!

    Jinak jsi to hezky upravil - dobrý *BYE*
Hraju rovinu, ať se děje co se děje. Nemusí se někomu líbit co říkám, ale nemůže říct že si myslím něco jiného než říkám. Když chlap ztratí čest, nemá už nic!

Odpovědět

Zpět na „Vaše WWW Stránky“