DJ TUKANCHEEZ

Ukažte vaše www stránky ostatním (NE WAREZ!!!)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tukancheez
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 74
Registrován: pon 26. úno 2007 11:50:37
Kontaktovat uživatele:

DJ TUKANCHEEZ

Příspěvek od Tukancheez »

Koukam, je tu zajimavy thread, inu proc si nepridat nejake body k navstevnosti :)

Tvorba jednoho kamarada z Kuby Johnny Inside©
Jen registrovaní můžou vidět odkaz. Registruj se nebo se přihlaš. Komentare vitany jak na stranky, tak na tvorbu mych megamixu.

Kdo ma vetsi zajem, nech navstivi sekci "Mixy a Remixy"

S pozdravem

Tuki
aka

Dj Tukancheez
.....Life is like a box of chocolate - you never know what you're gonna get.....

Uživatelský avatar
Lixtys
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 168
Registrován: úte 28. lis 2006 20:42:51
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele:

Re: DJ TUKANCHEEZ

Příspěvek od Lixtys »

Hmm fakt pěkný stránky, alenemají užitek, flash je pěkný,ale to znamená, že máš nulový traffic z vyhledávačů. Takže máš jen hlavní stránku idnexovanou. Ale tvý mixy jsou super :D

Uživatelský avatar
Tukancheez
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 74
Registrován: pon 26. úno 2007 11:50:37
Kontaktovat uživatele:

Re: DJ TUKANCHEEZ

Příspěvek od Tukancheez »

Lixtys píše:Hmm fakt pěkný stránky, alenemají užitek, flash je pěkný,ale to znamená, že máš nulový traffic z vyhledávačů. Takže máš jen hlavní stránku idnexovanou. Ale tvý mixy jsou super :D
Díky, trošku větší promlka odpovědi, ale stránky jsem mezitím překopal do trošku jiné formy blogu. Wordpress mi přišel jako nejlepší alternativa volby z důvodu jednoduchosti a řekněme i částečně zapůsobil na mě nejlépe.

Stránky zatím se snažím vyladit, takže stále se je ještě co učit a vylepšovat.
Kdyby jste měli nějaké náměty jak stránku vylepšit, vždy se nechám milerád poučit co by mohlo být uděláno lépe.
.....Life is like a box of chocolate - you never know what you're gonna get.....

Odpovědět

Zpět na „Vaše WWW Stránky“