homosexualita

Zde můžete diskutovat na jakékoliv téma

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Lixtys
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 168
Registrován: úte 28. lis 2006 20:42:51
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lixtys »

Já proti nim nic nemám.Jsou to lidi jako lidi.

Uživatelský avatar
Lixtys
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 168
Registrován: úte 28. lis 2006 20:42:51
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lixtys »

Některý lidi jsou svině :D

sir.ed
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 3
Registrován: úte 28. srp 2007 15:04:26
Bydliště: Praha :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sir.ed »

No tak je jasný, že než shválili možnost registrovaného partnerství pro gaye, tak se to moc nepusinkovalo a moc to člověk na nich nepoznal než třeba promluvili :D ale teď je člověk potkává na každém rohu a třeba se i diví, že právě on je gay a tak.. mám pár kámošů, co jsou gayové, ale tak jsou fajn ... ale chraň je ruka páně na mě hrábnout :smich:
Obrázek
. . . usilovně na podpisu pracuji Obrázek

Uživatelský avatar
Lixtys
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 168
Registrován: úte 28. lis 2006 20:42:51
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lixtys »

To máš pravdu,kdyby na mně šáhl tak bych asi rád nebyl :-)

Uživatelský avatar
Farewell
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 19. dub 2007 0:50:14

Příspěvek od Farewell »

Wow! Aká otvorená spoločnosť sme my tu. Z toho mám veľkú radosť.
Ani ja nemám absolútne nič proti gayom/lesbičkám. Mám medzi nimi veľa skvelých priateľov, tak ako väčšina z nás. I keď ultra-homofóbnych jedincov možno nájsť v každej spoločnosti, i tej československej. Zo skúsenosti ale viem, že ten typ preafektovaného gaya, ktorý mi každých 10 sekúnd vyhadzuje na oči svoje "homo" (a po niekoľkých slovách jeho vety strácajú význam, pretože on sa musí "sústrediť" na správny ohyb ruky v zápästí alebo malíček vztýčený v 90 st. uhle pri pití z pohára), sa mojim dobrým priateľom zatiaľ nestal.
Považujem za veľmi nespravodlivé, že SR (a každý iný taký štát) neumožňuje uzatvoriť registrované partnerstvá, s rovnakými právami ako manželstvá. Je choré, ak štát odopiera homosexuálnym mužom a ženám práva, ktoré garantuje heterosexuálnym jedincom. Štát sám označuje niektorých svojich občanov za nenormálnych na základe ich sexuálnej orientácie!!! Viem, že táto zmena sa časom udeje, ale myslím si, že občania sú pripravení akceptovať registrované partnerstvá oveľa viac než politici.
A diskusia o nezmyselnej nenávisti niektorých cirkví voči gayom a lesbičkám by bola asi témou na úplne nový thread.


____________________________________
I am the most open-minded person I know.

Niky 900
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 3
Registrován: ned 09. bře 2008 7:31:29

Re: homosexualita

Příspěvek od Niky 900 »

At´ si každý dělá co chce.

NEEO
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 11
Registrován: sob 15. zář 2007 14:39:19

Re: homosexualita

Příspěvek od NEEO »

Když mě s tím neobtěžujou,tak s tím nemám problém.

Uživatelský avatar
Valleyman
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: pon 18. čer 2007 22:15:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: homosexualita

Příspěvek od Valleyman »

Mozna, ze spousta lidi nebude souhlasit s mym nazorem, ale pokusim se ho rozdelit do bodu

1. Gaye neodsuzuji - je to jejich vec a jak bylo receno v Pulp Fictions: Co mi neni rovno, po tom je mi hovno
2. Lezbicky mi nevadi - naopak - uz jsem shlednul spoustu filmu ehmmmm... atd
3. Co se ale tyce "vernosti" gayu s tim rozhodne nesouhlasim. Nekdo o par prispevku vyse psal, ze jsou tyto vernejsi. Opak je pravdou - vzhledem k tomu, ze u gayu neexistuje moznost otehotneni (mozna je to jinak, ale to nevim), mira jejich promiskuity dosahuje nevidanych hodnot... Zkuste se nekdy mrknout na ruzne chaty a fora, ktera se zabyvaji touto tematikou
4. Registrovane partnerstvi proc ne, ale rozhodne bych takovym parum at uz damskym, nebo panskym, neumoznil adopci deti. Vim ze ted se mnou asi souhlasit nebudete a budete argumentovat tim, ze v detskych domovech je spousty deti a ze by se takoveto pary o ne dokazaly dobre postarat. Myslim si, ze prapuvodni model rodiny (to znamena mamka a tatka - ne ten ktery na mamku jen hraje, nebo ta, ktera si na tatku jen hraje) by mel byt zachovan...

Tedy, at si kazdy dela to co ho bavi a ma rad, ale nic by se nemelo prehanet a nekdy az zneuzivat sveho minoritniho postaveni 8)

Vlasta79
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: sob 08. zář 2007 15:22:30

Re: homosexualita

Příspěvek od Vlasta79 »

  • Valleyman:
    1. Filmy s lesbičkami: ty byly opravdu pravověrné, vůbec to nedělaly pro prachy :mrgreen:
    2. Doufám že koukáš i na filmy s gayema, když ti nevadí. Přeji příjemné pokoukání. :oops:
    3. Já osobně se můžu poblinkat, když vidím "letmou pusu u Tesca", takže souhlasím s GodsPower a iq mám v pohodě. :evil:
Hraju rovinu, ať se děje co se děje. Nemusí se někomu líbit co říkám, ale nemůže říct že si myslím něco jiného než říkám. Když chlap ztratí čest, nemá už nic!

Uživatelský avatar
Valleyman
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: pon 18. čer 2007 22:15:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: homosexualita

Příspěvek od Valleyman »

To Vlasta79:

S temi lezbickami jsem si samozrejme delal legraci, ale priznam se, ze na pokoukani na video s pany, kterak si dokazuji svou lasku a vernost bych asi nemel - jsem asi moc velky puritan a takovy film bych nerozdychal...

Vis jak to ale funguje, co oci nevidi a tak dale

Neodsuzuji tuhle mensinu, proc taky. Nic spatneho mi nikdo z nich neudelal. V otazce sexualni orientace zastavam spise liberalni postoj.

Jak uz jsem psal, at si dela kazdy co ho bavi...
Ja treba rad delam letecke modely - a uz vidim lidi po ostatnich forech jak rikaji: Fuuuuj, tenhle Valleyman, to je ale kus dobytka, protoze si v xx letech hraje jako maly kluk a lepi si letadylka :P

Ale vsak vy vite, co tim chci rict :wink:

Vlasta79
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: sob 08. zář 2007 15:22:30

Re: homosexualita

Příspěvek od Vlasta79 »

  • To Valleyman:
    ale vždyť já s tebou v něčem i souhlasím. A na lepení letadýlek se mi nezdá nic špatného v žádném věku. Dobytek bys byl, pokud bys je lepil např. spermem svýho nejlepšího kamaráda :mrgreen: . No a zase jsme u toho, lesbičky jsou fakt lepší :mrgreen:
Hraju rovinu, ať se děje co se děje. Nemusí se někomu líbit co říkám, ale nemůže říct že si myslím něco jiného než říkám. Když chlap ztratí čest, nemá už nic!

rek61
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 3
Registrován: sob 17. lis 2007 13:21:12

Re: FUJ

Příspěvek od rek61 »

GodsPower píše:Omg homesexualitu nepodporuju!FUJ PRIC STEMA UCHY**** !
A kdo po tobě chce, abys ji podporoval???Ty na ni nějak finančně přispíváš?

Uživatelský avatar
Louba
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 10
Registrován: pon 03. bře 2008 22:04:25

Re: homosexualita

Příspěvek od Louba »

4. Registrovane partnerstvi proc ne, ale rozhodne bych takovym parum at uz damskym, nebo panskym, neumoznil adopci deti. Vim ze ted se mnou asi souhlasit nebudete a budete argumentovat tim, ze v detskych domovech je spousty deti a ze by se takoveto pary o ne dokazaly dobre postarat. Myslim si, ze prapuvodni model rodiny (to znamena mamka a tatka - ne ten ktery na mamku jen hraje, nebo ta, ktera si na tatku jen hraje) by mel byt zachovan...

Tak toto je vpodstatě i můj názor.

lukke87
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 7
Registrován: pon 25. kvě 2009 18:14:30

Re: homosexualita

Příspěvek od lukke87 »

ja bych to ani tak nehrotil.. jsem hetero a jsem za to rad, ale byt homo, asi by se nedalo nic delat. a kdyby me lidi odsuzovali jen kvuli tomu, asi by se mi to moc nelibilo. a vzdyt je demokracie, tak at si kazdej dela co chce ne? :) navic nikomu z chlapu snad neprijde divny, kdyz jsou na videu 2 pekny rostenky a uzivaj si. nebo se mylim?? xD :)

Vlasta79
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: sob 08. zář 2007 15:22:30

Re: homosexualita

Příspěvek od Vlasta79 »

lukke87 píše:... nikomu z chlapu snad neprijde divny, kdyz jsou na videu 2 pekny rostenky a uzivaj si. nebo se mylim?? xD :)
  • Víš co je zajímavé? Všem ženským je divný, když si na videu spolu užívají dva rošťáci *WALL*
Hraju rovinu, ať se děje co se děje. Nemusí se někomu líbit co říkám, ale nemůže říct že si myslím něco jiného než říkám. Když chlap ztratí čest, nemá už nic!

Odpovědět

Zpět na „Volné téma“