RS - RapidShare

Zde je místo pro Vaše připomínky!

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
maries11
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: stř 04. dub 2007 19:45:20

Re: RS - RapidShare

Příspěvek od maries11 »

to víš když má někdo zaplacený prémium tak pak sbírá za upload body aby měl další měsíc účet zadarmo.
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
pupket
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 509
Registrován: sob 24. bře 2007 15:36:08

Re: RS - RapidShare

Příspěvek od pupket »

Oba dva si něco o Rapidu přečtěte a se nemůsíte ptát a pak hloupě odpovídat

Uživatelský avatar
DanceMan
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 490
Registrován: ned 26. lis 2006 21:40:54

Re: RS - RapidShare

Příspěvek od DanceMan »

A ty Uploadujes kam pane Vasilijevič? nikde sem si na foru nevsiml ze bych nasel nejaky tvuj vlastni prispevek?
Obrázek

Uživatelský avatar
Lixtys
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 168
Registrován: úte 28. lis 2006 20:42:51
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele:

Re: RS - RapidShare

Příspěvek od Lixtys »

Hel, já si myslím, že je rapid nejlepší na stahování, pač žádné problémy...
stačí si koupit měsíšní PA a místo toho nekupovat si chvíli cigára

ferika
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 9
Registrován: úte 09. říj 2007 22:14:42

Re: RS - RapidShare

Příspěvek od ferika »

Aj ked nehulim, mam rapid ... zahlcovat uzivatelov trojancami, ci kopou reklamy mi nevonia. A v pripade nudze sa da rapid trochu okaslat, a ked chcem naozaj stahovat v max. rychlosti, tak zaplatim a rapid mi zatial ide vzdy na maximum.
A pritom neuploadujem toho vela, na mojom ADSL je upload o kus pomalsi a nemozem nechat pocitac bezat cele tyzdne v kuse, ked som vacsinou casu mimo domu. Okrem toho je to pocitac na strih videa a na PC hry, takze zerie viac, nez mikrovlnka!

Ak mas inu alternativu - bez cakania, rychle a bez reklamy a virusov - tak povedz. Zatial som nenasiel.

mr.winx
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 14
Registrován: pon 30. dub 2007 21:09:31
Bydliště: StĹ™edová 4569/21 , 76005 ZLĂŤN
Kontaktovat uživatele:

Re: RS - RapidShare

Příspěvek od mr.winx »

ferika píše:Aj ked nehulim, mam rapid ... zahlcovat uzivatelov trojancami, ci kopou reklamy mi nevonia. A v pripade nudze sa da rapid trochu okaslat, a ked chcem naozaj stahovat v max. rychlosti, tak zaplatim a rapid mi zatial ide vzdy na maximum.
A pritom neuploadujem toho vela, na mojom ADSL je upload o kus pomalsi a nemozem nechat pocitac bezat cele tyzdne v kuse, ked som vacsinou casu mimo domu. Okrem toho je to pocitac na strih videa a na PC hry, takze zerie viac, nez mikrovlnka!

Ak mas inu alternativu - bez cakania, rychle a bez reklamy a virusov - tak povedz. Zatial som nenasiel.
správnej kluk.....Je to trochu legalně zaplacená hudba teda kdo chce a ma zájem...17 stovek za rok nenji zas tak moc...Já si na rapid nemužu za žádných okolností stěžovat....For Enjoy! :wink:

Uživatelský avatar
athens
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 368
Registrován: pon 04. pro 2006 16:34:33
Bydliště: Praha

Re: RS - RapidShare

Příspěvek od athens »

Opravdu český (slovenský) národ se nezapře. Bude vymýšlet vše, aby to ..... :wink: I já jsem se tomu bránil a nakonec jsem podlehl. A NELITUJI 8) nebudu přehánět, že 90 procent možná i více je na rapidu. Zkuste a potom se i Váš názor změní :wink:
Jestli najdete mrtvý link a je to MŮJ upload napíšte mi PM (pro lepší přehled, link + název topicu) a já provedu reuplad.Složka upload http://share-rapid.com/slozka/5849/upload/

jarka551
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 1
Registrován: stř 25. čer 2008 15:12:20

Re: RS - RapidShare

Příspěvek od jarka551 »

i já stahuji nejraději na RapidShare.Když si člověk zaplatí na déle než jeden měsíc vyjde to levněji.Rs je rychly a mě vyhovuje.

vlada.cv
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 4
Registrován: pon 01. říj 2007 12:20:17

RS

Příspěvek od vlada.cv »

Nevím proč je tolik hloupých připomínek ale asi nemají těch pár korun na zaplacení , nebo mají spíše problém pochopit jak zaplatit. Všichni si stěžují na RS a co české weby taky nabízejí placený stahování. RS je prostě nejlepší a at to někdo vyvrátí. :smich:

krouja
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 2
Registrován: stř 09. črc 2008 10:19:56

Re: RS

Příspěvek od krouja »

Souhlasím... Ale i z rapidshare se dá stahovat velice levně... Nechci dělat reklamu a doufám, že neporuším žádná pravidla, když tady poradím skvělou věc pro ty co jí neznají na stahování z RS - www.rapidzasms.cz - 10 GB z RS za jednu SMS = 99,- Kč. Rychlost výborná, akorát se spolehlivostí jsou v poslední době problémy, ale i to snad admini dořeší...

Odpovědět

Zpět na „Kniha Přání a Stížností“