Návrh - úvaha

Zde je místo pro Vaše připomínky!

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Leoš22
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: úte 09. úno 2010 12:17:57

Návrh - úvaha

Příspěvek od Leoš22 »

Po přečtení tohoto oznámení:

Obrázek

si myslím, že to pouze donutí stahovače se znovu zaregistrovat. Podle mého by se množství vložených příspěvků podstatně zvýšilo kdyby se přispěvatel nemusel registrovat. Po krátkých zkušenostech na tomto fóru jsem zjistil, že se tu snaží pohybovat nemálo lidí, pro které může být registrace nepřekonatelnou bariérou (každý kdysi začínal). :smich: Takový člověk se z uvedeného důvodu pak nemůže zeptat/reagovat na nic. Musíme si též přiznat, že web je registracemi zahlcen a aspoň mě vadí že už při koupi jedné žárovky se musím registrovat. Dnes už chytří prodejci uvádějí také možnost nákupu bez registrace. Myslím, že možnost vložit příspěvek bez registrace by zvýšila počet přispěvatelů i když asi ne hned.
Je to jenom návrh a je pouze na vedení, zda ho přijme i s problémy, které tento návrh obnáší.
Naposledy upravil(a) Leoš22 dne sob 10. dub 2010 11:10:31, celkem upraveno 1 x.

hermes
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 1
Registrován: ned 28. čer 2009 18:41:04

Re: Návrh - úvaha

Příspěvek od hermes »

Ahojte, nejsem sice nijak pravidelným návštěvníkem a už vůbec ne přispěvovatelem tohoto fóra, ale s níže uvedeným se nedá než souhlasit.
v práci s PC to v mém případě není nijaká sláva *WALL* a od toho se odvíjí mé obavy s některými registracemi či příspěvky.
Každopádně velká pochvala a poděkování za toto fórum *OK* . Jen co se můj um v téhle oblasti a časové možnosti zlepší, mile rád se stanu přispěvovatelem *UP*

Leoš22 píše:Po přečtení tohoto oznámení:

Obrázek

si myslím, že to pouze donutí stahovače se znovu zaregistrovat. Podle mého by se množství vložených příspěvků podstatně zvýšilo kdyby se přispěvatel nemusel registrovat. Po krátkých zkušenostech na tomto fóru jsem zjistil že se tu snaží pohybovat nemálo lidí, pro které může být registrace nepřekonatelnou bariérou (každý kdysi začínal). :smich: Takový člověk se z uvedeného důvodu pak nemůže zeptat/reagovat na nic. Musíme si též přiznat, že web je registracemi zahlcen a aspoň mě vadí že už při koupi jedné žárovky se musím registrovat. Dnes už chytří prodejci uvádějí také možnost nákupu bez registrace. Myslím, že možnost vložit příspěvek bez registrace by zvýšila počet přispěvatelů i když asi ne hned.
Je to jenom návrh a je pouze na vedení, zda ho přijme i s problémy, která tento návrh obnáší.

Uživatelský avatar
AVSoftware
Global Mod
Global Mod
Příspěvky: 212
Registrován: pát 15. čer 2007 18:04:09
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh - úvaha

Příspěvek od AVSoftware »

Leoš22 píše:Po přečtení tohoto oznámení:

Obrázek

si myslím, že to pouze donutí stahovače se znovu zaregistrovat. Podle mého by se množství vložených příspěvků podstatně zvýšilo kdyby se přispěvatel nemusel registrovat. Po krátkých zkušenostech na tomto fóru jsem zjistil, že se tu snaží pohybovat nemálo lidí, pro které může být registrace nepřekonatelnou bariérou (každý kdysi začínal). :smich: Takový člověk se z uvedeného důvodu pak nemůže zeptat/reagovat na nic. Musíme si též přiznat, že web je registracemi zahlcen a aspoň mě vadí že už při koupi jedné žárovky se musím registrovat. Dnes už chytří prodejci uvádějí také možnost nákupu bez registrace. Myslím, že možnost vložit příspěvek bez registrace by zvýšila počet přispěvatelů i když asi ne hned.
Je to jenom návrh a je pouze na vedení, zda ho přijme i s problémy, které tento návrh obnáší.


Ahoj, ano máš pravdu v tom že to donutí stahovače se znovu zaregistrovat, ale mám vytvořenou novou skupinu uživatelů kde budou jen nově registrovaní s omezeným přístupem, nově registrovaný bude ve skupině noví uživatelé tak dlouho dokuť nebude mít požadovaný počet příspěvků, pak se automaticky přesune do skupiny registrovaní uživatelé. Jelikož je v naší databázi bordel , pročištění musím udělat a to z důvodu lepší práce se skupinou.
Rozhodně nesouhlasím s tím aby měli neregistrovaní přístup do download fór, nebo mít možnot vkládat příspěvky!
Jsme warezfórum a chceme tak trochu chránit uploadery!
Obrázek
Obrázek

roman3297
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 15. říj 2009 16:09:27

Re: Návrh - úvaha

Příspěvek od roman3297 »

Jsme warezfórum a chceme tak trochu chránit uploadery!

no nevím, jen tady taky brouzdám, ale za pár let na netu jsem něco poznal, např že reklama se většinou odvyjí od návštěvnosti stránek a jelikož nepřispívám, budu smazán, nová registrace je sice řešením, ale zase nebudu přispívat nikam se nedostanu, na co bych sem teda chodil ?
tohle pak napadne více uživatelů.Samozřejmě nevím kolik je zde přispěvatelů, ale těm se taky nebude líbit že jejich linky nikdo nestáhne, když nezná odkaz, určitě bych ještě takovéhle věci probral a spíš bych smazal uživatele, kteří zde dlouho nebyly, je s tím sice větší práce hledat podle návštěvnosti, ale myslím že svůj úkol by to také splnilo

Uživatelský avatar
Leoš22
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: úte 09. úno 2010 12:17:57

Re: Návrh - úvaha

Příspěvek od Leoš22 »

reklama se většinou odvíjí od návštěvnosti stránek a jelikož nepřispívám, budu smazán,
No já chtěl trochu naznačit, že represí se toho nikdy moc nedosáhlo a navrhnout řešení k nápravě. Třeba se mýlíme a návštěvnost je postačující na tomto jinak vcelku dobře propracovaném fóru.

roman3297
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 15. říj 2009 16:09:27

Re: Návrh - úvaha

Příspěvek od roman3297 »

ano je to tady lepší než jiná fóra co jsem poznal a i proto by se také měly vyjádřit ti kteří linky vkládají když jim místo 100 lidí najde link jen 10, protože si to jinak najít neumí, taky jsem začínal a toto fórum mě velmi pomohlo, abych se vše naučil proto ještě prosím zvažte tyto omezení, která můžou toto fórum podle mě bohužel poškodit, všem přátelům tzv. stahovačům toto fórum doporučuji, mrzelo by mě kdyby se uzavřelo pro další uživatele včetně mě

Uživatelský avatar
AVSoftware
Global Mod
Global Mod
Příspěvky: 212
Registrován: pát 15. čer 2007 18:04:09
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh - úvaha

Příspěvek od AVSoftware »

Naším cílem je zmenšit databázi a hlavně zpřehlednit uživatelské účty.
Jen pro vaši informaci,před 14 dny tj. 4.4.2010 zde bylo registrováno více jak 230000 uživatelů. zatím jsme to snížily na cca 208000 , ale to samozřejmě není konečné číslo.
Na druhou stranu uživatelé každý den přibívají a to cca 230 za den, ale ti jsou již v nové skupině, sčítněte si kolik by zde bylo uživatelů za rok , kdyby každý jen přišel stahovat!? Hodně co?

Nicméně si myslím že omezení z naší strany je nutné. A není až tak moc přísné.



A nyní jeden z mnoha emailů co nám přišli a odpověď na něj!!

Uživatel napsal:
Přeji hezký den,

nemohu se přihlásit na http://www.mp3hits.cz. Heslo jsem ani neměnil ani nezapomněl. Uživatelské jméno je *******. Můžete mi sdělit kde je problém.



Děkuji


Odpověď:
Dobrý den.
Problém je v tom že probíhá pročištění neaktivních uživatelů a uživatelů kteří na mp3hits nemají žádný příspěvek!
Toto pročištění je nutné pro pro naší další práci s naší databází.
Myslím že jsme všem dali vědět v čas: http://www.mp3hits.cz/procisteni-neakti ... 64161.html
Tenhle topic si můžete přečíst i jako nepřihlášený !! Ale ono oznámení fóra čte málo kdo, a proto taky je tento email.
Je mi líto že máte problém, ale poradím vám. stačí se znova registrovat a vložit alespoň jeden příspěvek a vše bude OK.
Ale dovoluji si upozornit že nově registrovaní již nejsou automaticky ve skupině registrovaní uživatelé, nýbrž ve skupině Noví členové fóra, tam budou dokut nevloží alespoň jeden příspěvek ,který musí být schválen moderátorem nebo adminem, až po té bude uživatel přesunut do skupiny registrovaní uživatelé a která nemá žádné jiné omezení, nebo požadavky!
Skupina Noví členové fóra se bude pravidelně promazávat!



AVSoftware

MP3Hits
Obrázek
Obrázek

helca
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 3
Registrován: sob 31. črc 2010 19:31:56

Re: Návrh - úvaha

Příspěvek od helca »

roman3297 píše:Jsme warezfórum a chceme tak trochu chránit uploadery!

no nevím, jen tady taky brouzdám, ale za pár let na netu jsem něco poznal, např že reklama se většinou odvyjí od návštěvnosti stránek a jelikož nepřispívám, budu smazán, nová registrace je sice řešením, ale zase nebudu přispívat nikam se nedostanu, na co bych sem teda chodil ?
tohle pak napadne více uživatelů.Samozřejmě nevím kolik je zde přispěvatelů, ale těm se taky nebude líbit že jejich linky nikdo nestáhne, když nezná odkaz, určitě bych ještě takovéhle věci probral a spíš bych smazal uživatele, kteří zde dlouho nebyly, je s tím sice větší práce hledat podle návštěvnosti, ale myslím že svůj úkol by to také splnilo
Ahoj, no to taky neni nejlepsi napad - mazat ty, co tu dlouho nebyli. Mne treba pred nedavnem odeslo PC, opravit se nedalo a na novy jsem si musela pockat az mi ho manzel dovolil koupit (jsme oba v duchodu a tak..... ). No a protoze jsem baba stara a pomalu chapajici, trvalo mi nez jsem si tyhle stranky znovu nasla :-( . Jsem stastna, ze se mi to podarilo, protoze se mi tu moc libi *OK* . Zijem v cizine a tak stahuju hlavne ,,Mluvene slovo". Chci timto i podekovat za vasi narocnou praci. Verim, ze delate radost ne jen me,ale hodne lidem co sem chodi. Diky moooc *KISS* *YAHOO*

Uživatelský avatar
Leoš22
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: úte 09. úno 2010 12:17:57

pan AVSoftware

Příspěvek od Leoš22 »

Zanedlouho to bude rok co jste došel s úpravou pravidel.
mám vytvořenou novou skupinu uživatelů kde budou jen nově registrovaní s omezeným přístupem, nově registrovaný bude ve skupině noví uživatelé tak dlouho dokuť nebude mít požadovaný počet příspěvků, pak se automaticky přesune do skupiny registrovaní uživatelé. Jelikož je v naší databázi bordel , pročištění musím udělat a to z důvodu lepší práce se skupinou.
Rozhodně nesouhlasím s tím aby měli neregistrovaní přístup do download fór, nebo mít možnot vkládat příspěvky!
Jaká změna nastala co se týče příspěvků?

Uživatelský avatar
AVSoftware
Global Mod
Global Mod
Příspěvky: 212
Registrován: pát 15. čer 2007 18:04:09
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: pan AVSoftware

Příspěvek od AVSoftware »

Leoš22 píše:Zanedlouho to bude rok co jste došel s úpravou pravidel.
mám vytvořenou novou skupinu uživatelů kde budou jen nově registrovaní s omezeným přístupem, nově registrovaný bude ve skupině noví uživatelé tak dlouho dokuť nebude mít požadovaný počet příspěvků, pak se automaticky přesune do skupiny registrovaní uživatelé. Jelikož je v naší databázi bordel , pročištění musím udělat a to z důvodu lepší práce se skupinou.
Rozhodně nesouhlasím s tím aby měli neregistrovaní přístup do download fór, nebo mít možnot vkládat příspěvky!
Jaká změna nastala co se týče příspěvků?
To: pane Leoš22, změna co se týče příspěvků není žádná! Nebo zatím žádnou neplánuji, ale: viz níže.
Myslíte si že jsem něco udělal špatně?
Napište sem svůj nápad pro toto fórum!
Jsem jen hloupej zedník, nechám si rád poradit.

S Pozdravem
AVSoftware
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Leoš22
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: úte 09. úno 2010 12:17:57

Re: Návrh - úvaha

Příspěvek od Leoš22 »

Myslíte si že jsem něco udělal špatně?
Napište sem svůj nápad pro toto fórum!
Jsem jen hloupej zedník, nechám si rád poradit.
Proč ta negativní sebekritika? :|
Možná jsem otázku špatně položil. Chtěl jsem se jenom zeptat, zda výše uvedená změna pravidel ze dne 10.4.2010 padla na úrodnou (úspěšnou) půdu, či ne. Přesněji – zda se snížil počet neaktivních uživatelů dle Vašeho popisu a přání.
Jedno možné řešení (nápad) už jsem tu napsal a to bylo zamítnuto, což jsem bral a beru na vědomí. Proto jsem od dalších úvah upustil. S pozdravem Leoš

Odpovědět

Zpět na „Kniha Přání a Stížností“