Battlefield Bad Company 2

Hledáte radu? Vstupte sem!

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vohnutej_Mongol
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 26
Registrován: ned 15. bře 2009 8:31:23
Bydliště: Mechov
Kontaktovat uživatele:

Battlefield Bad Company 2

Příspěvek od Vohnutej_Mongol »

prosím o radu s touto hrou,nainstaloval jsem jí spustil singleplayer proběhlo úvodní video a jakmile mám začít hrát tak nejde ovládání,teda spíš jde ale nějak divně.když pohlídnu myší doprava-jde to do prava, když chci se podívat myší doleva podívám se do prava nahoru to jde ale místo dolů to jde opět nahoru,dokáže mi někdo poradit co s tím:MOooooooc díky :-( *WALL*
Jen registrovaní můžou vidět odkaz. Registruj se nebo se přihlaš. moje sestava : AMD ATHLON 64 X2 5200 EE, 2 GB RAM KINGSTON 800MHz, Gigabyte nVidia GeForce GT 220 1 GB DDR 3

Uživatelský avatar
AVSoftware
Global Mod
Global Mod
Příspěvky: 212
Registrován: pát 15. čer 2007 18:04:09
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Battlefield Bad Company 2

Příspěvek od AVSoftware »

Vohnutej_Mongol píše:prosím o radu s touto hrou,nainstaloval jsem jí spustil singleplayer proběhlo úvodní video a jakmile mám začít hrát tak nejde ovládání,teda spíš jde ale nějak divně.když pohlídnu myší doprava-jde to do prava, když chci se podívat myší doleva podívám se do prava nahoru to jde ale místo dolů to jde opět nahoru,dokáže mi někdo poradit co s tím:MOooooooc díky :-( *WALL*
Zdravím,osobně tyhle kraviny nehraju, ale nemyslíš že by mohl pomoci Google!? Zkus to
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Vohnutej_Mongol
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 26
Registrován: ned 15. bře 2009 8:31:23
Bydliště: Mechov
Kontaktovat uživatele:

Re: Battlefield Bad Company 2

Příspěvek od Vohnutej_Mongol »

AVSoftware píše:
Vohnutej_Mongol píše:prosím o radu s touto hrou,nainstaloval jsem jí spustil singleplayer proběhlo úvodní video a jakmile mám začít hrát tak nejde ovládání,teda spíš jde ale nějak divně.když pohlídnu myší doprava-jde to do prava, když chci se podívat myší doleva podívám se do prava nahoru to jde ale místo dolů to jde opět nahoru,dokáže mi někdo poradit co s tím:MOooooooc díky :-( *WALL*
Zdravím,osobně tyhle kraviny nehraju, ale nemyslíš že by mohl pomoci Google!? Zkus to
hmmm dík rada opravdu nad zlato opravdu je to koutek HELP ME,ale jinak díky už to mám vyřešený
Jen registrovaní můžou vidět odkaz. Registruj se nebo se přihlaš. moje sestava : AMD ATHLON 64 X2 5200 EE, 2 GB RAM KINGSTON 800MHz, Gigabyte nVidia GeForce GT 220 1 GB DDR 3

Odpovědět

Zpět na „Poradna“