Czshare

Hledáte radu? Vstupte sem!

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
helsl
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 38
Registrován: pon 15. říj 2007 3:46:15

Czshare

Příspěvek od helsl »

Prosím o radu,jak stahovat z Czshare.V noci není problém dostat se na free,ale na další stránce mi to pořád nutí jakýsi program pro managery,ale nemůžu se dostat na soubor,který chci stáhnout.Jsem počítačový jelito a odborná hantýrka je pro mě asi jako čínština.Našel by se dobrý člověk schopný a ochotný dát mi pochopitelné a jednoduše formulované instrukce?

sisx
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 1
Registrován: sob 15. bře 2008 11:51:06

Re: Czshare

Příspěvek od sisx »

helsl píše:Prosím o radu,jak stahovat z Czshare.V noci není problém dostat se na free,ale na další stránce mi to pořád nutí jakýsi program pro managery,ale nemůžu se dostat na soubor,který chci stáhnout.Jsem počítačový jelito a odborná hantýrka je pro mě asi jako čínština.Našel by se dobrý člověk schopný a ochotný dát mi pochopitelné a jednoduše formulované instrukce?
tak si kup premium 40GB za 99 kč a maš to bez problemu

helsl
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 38
Registrován: pon 15. říj 2007 3:46:15

Re: Czshare

Příspěvek od helsl »

Děkuji za snahu,ale domnívala jsem se,že z mého dotazu dost jasně vyplývá,že mi jde o FREE stahování.

juta.mahmud
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 8
Registrován: úte 05. srp 2008 18:52:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Czshare

Příspěvek od juta.mahmud »

Skus se zaregistrovat. Nebo si pořit premium - 99kč za 40 000MB to je docela slušná nabídka a pokud budeš chtít stahovat free, tak stahuj v noci, protože ve dne stahuje moc lidí a málokdy se tam dostaneš.
Jsem náctiletý génius, kterého svět neobjevil

helsl
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 38
Registrován: pon 15. říj 2007 3:46:15

Re: Czshare

Příspěvek od helsl »

Jo, to se trefím, jsem noční můra, takže na free se dostanu bez potíží. Když ho odmáčknu, nedostanu se ale na požadovaný soubor, protože mi to pořád nutí nějaký program pro managery. No nic, každopádně díky za snahu; asi neumím vysvětlit, v čem mám problém.

hagrad
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 1
Registrován: stř 03. čer 2009 0:25:36

Re: Czshare

Příspěvek od hagrad »

Co treba pouzívat download manager, jako napriklad FreeRapidDownloader. Az bude soubor pripraven ke stazeni, objevi se hlaska na zadani kodu. Po zadani se zacne stahovat. Hlaska na kod se objevi i pres ostatni zapnute programy.

Odpovědět

Zpět na „Poradna“