Nejde mi otevřít vybrané téma na CZ/SK Album

Hledáte radu? Vstupte sem!

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
janynka1
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 16
Registrován: sob 12. zář 2009 15:54:08

Nejde mi otevřít vybrané téma na CZ/SK Album

Příspěvek od janynka1 »

Zdravím, nevím, co dělám špatně, ale v sekci CZ/SK Album,když chci otevřít některé téma, tak mi to vyhodí hlášku, že administrátor požaduje přihlášení.Přitom já jsem přihlášená a další jiná témata se mi otevřou. Nejvíce mi to dělá u Marie Rottrové. Já tak toužím po písničce Bílý páv, ale asi mi není přána.Dík za radu.

Vlasta79
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: sob 08. zář 2007 15:22:30

Re: Nejde mi otevřít vybrané téma na CZ/SK Album

Příspěvek od Vlasta79 »

Hraju rovinu, ať se děje co se děje. Nemusí se někomu líbit co říkám, ale nemůže říct že si myslím něco jiného než říkám. Když chlap ztratí čest, nemá už nic!

janynka1
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 16
Registrován: sob 12. zář 2009 15:54:08

Re: Nejde mi otevřít vybrané téma na CZ/SK Album

Příspěvek od janynka1 »

Hezký den, z udaného odkazu se tam dostanu, ale tam je CD Všechno nejlepší I., kdežto já hledám Všechno nejlepší II- tam je ten Bílý páv. Téma Marie Rottrová je zde několikrát - od pupket, media.player, liší se počtem odpovědí, s 10 a 12 odpověďmi jdou otevřít, se 6 odpověďmi mi to napíše, že se musím přihlásit, takže se tam nemohu juknout. Je mi to divné, protože ostatní témata mi jdou
otevřít bez problémů. Díky.

Uživatelský avatar
pupket
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 509
Registrován: sob 24. bře 2007 15:36:08

Re: Nejde mi otevřít vybrané téma na CZ/SK Album

Příspěvek od pupket »

tak to co popisuješ je důsledek že forum bylo hacknuté a z fora byla vymazána sekce CZ & SK se všema příspěvkama tak když dáš hledám tak ti to najde vše i to co se na foru po hacknuti nenachází bohužel
pupket

Uživatelský avatar
AVSoftware
Global Mod
Global Mod
Příspěvky: 212
Registrován: pát 15. čer 2007 18:04:09
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde mi otevřít vybrané téma na CZ/SK Album

Příspěvek od AVSoftware »

janynka1 píše:Hezký den, z udaného odkazu se tam dostanu, ale tam je CD Všechno nejlepší I., kdežto já hledám Všechno nejlepší II- tam je ten Bílý páv. Téma Marie Rottrová je zde několikrát - od pupket, media.player, liší se počtem odpovědí, s 10 a 12 odpověďmi jdou otevřít, se 6 odpověďmi mi to napíše, že se musím přihlásit, takže se tam nemohu juknout. Je mi to divné, protože ostatní témata mi jdou
otevřít bez problémů. Díky.
Ahoj.
napiš prosím přesnou url adresu co ti nejde! (zkopíruj).

Díky.
Obrázek
Obrázek

Vlasta79
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: sob 08. zář 2007 15:22:30

Re: Nejde mi otevřít vybrané téma na CZ/SK Album

Příspěvek od Vlasta79 »

AVSoftware píše:Ahoj.
napiš prosím přesnou url adresu co ti nejde! (zkopíruj).

Díky.
Když dáš HLEDAT: "Rottrová", na sedmé stránce z osmi je mj. téma MARIE ROTTROVÁ od media.player2 (nebo Marie Rottrová - Jen ty a já 2004). Když chci otevřít, dostanu se sem:

http://www.mp3hits.cz/post9031.html?hilit= rottrová#p9031 (je tam sice mezera za rovnítkem a rottrová, ale ani bez ní to nikam nevede)

to je její problém *UP*
Hraju rovinu, ať se děje co se děje. Nemusí se někomu líbit co říkám, ale nemůže říct že si myslím něco jiného než říkám. Když chlap ztratí čest, nemá už nic!

Uživatelský avatar
pupket
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 509
Registrován: sob 24. bře 2007 15:36:08

Re: Nejde mi otevřít vybrané téma na CZ/SK Album

Příspěvek od pupket »

tyto příspěvky se na foru nenachází ale nebyly vymazány z databáze to je celá věc
proto vás to hází k přihlášení tohle už se děje dlouho

tak podívejte na téhle stránce si nejděte Ta naše diskoška česká Jen registrovaní můžou vidět odkaz. Registruj se nebo se přihlaš. klikni a není tam mrkni se na datum kdy to bylo poslané od pupket 10 črc 2007 08:01

a těd sem http://www.mp3hits.cz/ta-nase-diskoska- ... 16642.html

to je dané znova až po hacknutí mrkni kdy posláno od pupket v 14 říj 2007 08:28

janynka1
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 16
Registrován: sob 12. zář 2009 15:54:08

Re: Nejde mi otevřít vybrané téma na CZ/SK Album

Příspěvek od janynka1 »

Hezký den, už se to povedlo, všem díky.

Odpovědět

Zpět na „Poradna“