Nejde mi stáhnout!!!!!!!!!!

Hledáte radu? Vstupte sem!

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
mkina
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 1
Registrován: stř 01. črc 2009 8:46:47

Nejde mi stáhnout!!!!!!!!!!

Příspěvek od mkina »

Prosím poraď te nejde mi stáhnot celý film už to zkouším dlouho ale vždy se mi stáhne jenom část a ani to nejdeotevřít už jsem z toho zoufalá... stáhla jsem si už i torent ale taky to nepomohlo... stahuju to přes rapidshare.cz.. tak mi prosím někdo poraďte!!

Vlasta79
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: sob 08. zář 2007 15:22:30

Re: Nejde mi stáhnout!!!!!!!!!!

Příspěvek od Vlasta79 »

  • Jestli ti v tom zoufalství zbylo ještě trochu sil, napiš aspoň o jaký film jde, tj. vlož link s odkazem na něj.
Hraju rovinu, ať se děje co se děje. Nemusí se někomu líbit co říkám, ale nemůže říct že si myslím něco jiného než říkám. Když chlap ztratí čest, nemá už nic!

kirsten178
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 1
Registrován: ned 11. říj 2009 21:24:47

Re: Nejde mi stáhnout!!!!!!!!!!

Příspěvek od kirsten178 »

potřebovala bych pomoct nejde mi totiž stahovat z rapidsharu.vždy mi to píše error.prosím poradte mi

Uživatelský avatar
AVSoftware
Global Mod
Global Mod
Příspěvky: 212
Registrován: pát 15. čer 2007 18:04:09
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde mi stáhnout!!!!!!!!!!

Příspěvek od AVSoftware »

kirsten178 píše:potřebovala bych pomoct nejde mi totiž stahovat z rapidsharu.vždy mi to píše error.prosím poradte mi

ahoj, zkus tohle

http://www.mp3hits.cz/jak-stahnout-t49242.html
Obrázek
Obrázek

Vlasta79
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: sob 08. zář 2007 15:22:30

Re: Nejde mi stáhnout!!!!!!!!!!

Příspěvek od Vlasta79 »

kirsten178 píše:potřebovala bych pomoct nejde mi totiž stahovat z rapidsharu.vždy mi to píše error.prosím poradte mi
  • Stejná prosba jako pro tu první dámu: vlož prosím odkaz, aby ti kdo ti jsou ochotni pomoci, mohli kde vyzkoušet. Všechny linky na RS píší Error, nebo sis jen vybrala položku která je smazaná?
Hraju rovinu, ať se děje co se děje. Nemusí se někomu líbit co říkám, ale nemůže říct že si myslím něco jiného než říkám. Když chlap ztratí čest, nemá už nic!

Odpovědět

Zpět na „Poradna“