dotaz ohledně neschválení příspěvku

Zde je místo pro Vaše připomínky!

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
asdfyx
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 2
Registrován: ned 13. čer 2010 0:40:53

dotaz ohledně neschválení příspěvku

Příspěvek od asdfyx »

Pěkně zdravím.
Jsem tu nová a ještě se tu moc nevyznám - proto se omlouvám za možná pro někoho hloupý dotaz.

Zajímalo by mě, jak je to se schvalováním příspěvků u témat moderátory.

Jde mi o to, že jsem k jednomu DVD filmu napsala dotaz ohledně toho, jaká je tam verze dabingu (není tam nic uvedeno a existuje jich víc).

Můj příspěvek ale nebyl schválen - dostala jsem email s textem:

....... Zde je důvod neschválení:
Nahlášená zpráva mělo za účel propagovat webovou stránku nebo jiný produkt.

Překvapilo mě to, protože nic takového jsem do svého příspěvku nenapsala. (Nemám důvod ani potřebu nic propagovat.)

Proto bych ráda věděla, jak to tedy je. :? :?:

Díky za případné odpovědi.

Uživatelský avatar
AVSoftware
Global Mod
Global Mod
Příspěvky: 212
Registrován: pát 15. čer 2007 18:04:09
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: dotaz ohledně neschválení příspěvku

Příspěvek od AVSoftware »

asdfyx píše:Pěkně zdravím.
Jsem tu nová a ještě se tu moc nevyznám - proto se omlouvám za možná pro někoho hloupý dotaz.

Zajímalo by mě, jak je to se schvalováním příspěvků u témat moderátory.

Jde mi o to, že jsem k jednomu DVD filmu napsala dotaz ohledně toho, jaká je tam verze dabingu (není tam nic uvedeno a existuje jich víc).

Můj příspěvek ale nebyl schválen - dostala jsem email s textem:

....... Zde je důvod neschválení:
Nahlášená zpráva mělo za účel propagovat webovou stránku nebo jiný produkt.

Překvapilo mě to, protože nic takového jsem do svého příspěvku nenapsala. (Nemám důvod ani potřebu nic propagovat.)

Proto bych ráda věděla, jak to tedy je. :? :?:

Díky za případné odpovědi.


Ahoj. text (Nahlášená zpráva mělo za účel propagovat webovou stránku nebo jiný produkt.) je na nanašich stránkách jeden z přednastavených textů pro odpověď při neschválení příspěvku.

Tvůj příspěvek jsem neschválil já, a omlouvám se že jsem neposlal důvod přesněji.
Jinak se mi to zdálo jako spam , tak proto jsem zamítnul schválení. (Později by byl stejně smazán)!

Ale jinak ti děkuji za tuhle zprávu, dost mi pomohla k řešení věci. *OK* *BYE*
Obrázek
Obrázek

asdfyx
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 2
Registrován: ned 13. čer 2010 0:40:53

Re: dotaz ohledně neschválení příspěvku

Příspěvek od asdfyx »

Aha, moc díky za vysvětlení. Na jiných fórech, na která chodím, předběžné schvalování příspěvků není, tak mě to fakt překvapilo. Zase jsem o něco chytřejší :-D .

Myslím, že je škoda, že se neuvádějí u všech filmů podrobnější informace k dabingu (nebo aspoň pokud existuje několik verzí).
Jsou tací - a já patřím mezi ně - kteří si stáhnou film, jen pokud má ten "jejich" oblíbený :wink: , a když nezjistí konkrétní informaci, hledají dál jinde. Proto jsem taky psala ten neschválený dotaz. Pořád mi sice není jasné, co na něm bylo závadného, ale samozřejmě to respektuju. *OK*
A možná nejsem jediná, kdo by takové doplňující údaje uvítal. :wink:

Odpovědět

Zpět na „Kniha Přání a Stížností“