Sťažnosť na pravidlá v XXX DVD/Rip

Zde je místo pro Vaše připomínky!

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Goffry
Mega Linker
Mega Linker
Příspěvky: 1620
Registrován: stř 06. kvě 2009 15:57:33

Sťažnosť na pravidlá v XXX DVD/Rip

Příspěvek od Goffry »

Moderátor hellboj66 sám nedodržuje pravidlá v tejto sekcii.
Príklad: http://www.mp3hits.cz/too-big-for-your- ... 45763.html
Pravidlá:
Postupně smáznu všechny příspěvky které nesplnují pravidla.
Vkládejte informace o kvalitě!
Ak považuje údaj: Info:
SIZE.CD1........: 1X699,8Mb
SIZE.CD2........: 1X698,8Mb
SOURCE..........: AVI
za info o kvalite filmu, tak potom neviem. Postupne som pridal minimálne 12 filmov, ktoré obsahovali screeny a linky.
V každom screene sa nachádza info o filme, v každom. Na žiadnom inom fóre toto pravidlo nie je. Už keď ho tu máte, dodržujte
ho do bodky. Kvalitou filmu sa rozumie rozlíšenie videa a formát. V spomenutej ukážke je len formát videa, dokonca v screene nie je ani rozlíšenie (keďže autor pridal zlý odkaz), obe veci som mal v screene uvedené. Každý, kto sa pohybuje na wareze, vie o týchto údajoch v screene, preto mi pripadá zbytočné zásadne trvať na tom (hlavne každý si pozrie screen, info sa skrýva tam, málokto sa pozerá hneď naň priamo v príspevku).
Ak som urobil chybu, potom nech je zmazaný aj tento príspevok, nielen moje...
Inak, zaujímavá je jedna vec - všetky príspevky zmazal len teraz za posledné 4 dni, hoci niektoré svietili na fóre vyše mesiaca. Na druhej strane v tejto sekcii nie je taký pohyb, že by to nestíhal robiť priebežne 8)
Na záver: teraz som pochopil, prečo do XXX DVD/Rip prispieva toľko málo userov - nenechajú sa zbytočne buzerovať. Sám som super moderátor, tiež punktičkár, viem presne, čo práca moderátora znamená, ale toto považujem za buzeráciu prvého stupňa, hlavne ak meter nie je rovnaký. Rovnako si uvedomujem ďalšiu vec - vedenia fóra a useri sa musia vzájomne rešpektovať, ale pokiaľ sa niekomu prehliadne chyba/y a inému nie, to už nie je profesionálna práca, ale nabúranie pravidiel ako aj samotného mena fóra.

Edit: po prečítaní topicu http://www.mp3hits.cz/viewtopic.php?f=313&t=48645 teraz neviem, či za zmazaním príspevkov v XXX DVD/Rip je kolaps fóra alebo príslušný moderátor. Filmy som ale nepridával len toto obdobie. V každom prípade za svojim stanoviskom si stojím ohľadne pravidla o kvalite filmu.

Uživatelský avatar
UseGreen
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 135
Registrován: čtv 28. srp 2008 14:18:13
Bydliště: PM

Re: Sťažnosť na pravidlá v XXX DVD/Rip

Příspěvek od UseGreen »

Plně s tebou souhlasím. Veškeré info by mělo být na screenu. Já osobně při kontrole nových příspěvků hlavně kontroluji, aby byly screeny v CODE tagu a linky - popřípadně je opravím, ale nemažu zbytečně kvalitní příspěvky!
Obrázek
READ RULES
CLICK HERE

Goffry
Mega Linker
Mega Linker
Příspěvky: 1620
Registrován: stř 06. kvě 2009 15:57:33

Re: Sťažnosť na pravidlá v XXX DVD/Rip

Příspěvek od Goffry »

UseGreen píše:Plně s tebou souhlasím. Veškeré info by mělo být na screenu. Já osobně při kontrole nových příspěvků hlavně kontroluji, aby byly screeny v CODE tagu a linky - popřípadně je opravím, ale nemažu zbytečně kvalitní příspěvky!
Ďakujem pekne za podporu *UP* Nie som uploader, ani obyčajný sosač, rád aj prispejem aspoň málom. Stále ale lepšie ako nič. Ani nepotrebujem napísať klasickú vetu namyslených uploaderov: "Buď to bude tak, ako chcem ja alebo sem prestanem dávať uploady." Toto vážne nepotrebujem. Zavolal ma KaminekCz, fórum sa mi zapáčilo, tak som sa rozhodol pridávať príspevky. Síce môj čas na ich postovanie je obmedzený, ale budem sa snažiť postupne pridať všetky. Len si chcem vyjasniť túto vec. Pokiaľ bude hellboy66 stále proti, uploady filmov sem nebudem dávať, keďže bude trvať na tomto obmedzujúcom pravidle.

Uživatelský avatar
AVSoftware
Global Mod
Global Mod
Příspěvky: 212
Registrován: pát 15. čer 2007 18:04:09
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Sťažnosť na pravidlá v XXX DVD/Rip

Příspěvek od AVSoftware »

Ahoj.
Pravidla v sekci XXX jsem napsal já.
Moderátor hellboj66 jen opsal pravidla do svého topicu.
Je pravda že s tím mazáním příspěvků to trochu přehání, ale na druhou stranu se mu nedivím.
Když jsem ty pravidla psal tak mi šlo hlavně o to aby nebyl zobrazen screen s porgrafickým materiálem.
To že je info ve screenu je mi jedno, ale mělo by to být napsaný ještě jako prostý text (jako je to v ostatních sekcích).
Když totiž server na kterém je screen uložen screen smaže, tak nám tu zůstane příspěvek který sice má link ke stažení, ale žádné info!
Proto si myslím že by to takhle mělo zůstat.
Obrázek
Obrázek

Goffry
Mega Linker
Mega Linker
Příspěvky: 1620
Registrován: stř 06. kvě 2009 15:57:33

Re: Sťažnosť na pravidlá v XXX DVD/Rip

Příspěvek od Goffry »

Dávam na img hosting, ktorý je spoľahlivý. Za rok mi zmazal len jeden screen aj to cover, inak všetky screeny drží. Čo sa týka samotného screenu, nemá veľmi zmysel ponechať film na fóre, ak je screen nefunkčný a info je napísané. Čo na to povieš? Ja sa len tak ľahko nedám. Pokiaľ ale budeš na tom trvať, tak ok ale nebudem pridávať filmy do sekcie. Mám toho dosť na práci a kvôli jednému fóru robiť info o filme, pokiaľ sa skladá z 2 CD, to je nonsens. Pokiaľ by som nemoderoval inde a dával na 5 fór, to sa dá, ale takto určite nie, soráč.

Uživatelský avatar
AVSoftware
Global Mod
Global Mod
Příspěvky: 212
Registrován: pát 15. čer 2007 18:04:09
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Sťažnosť na pravidlá v XXX DVD/Rip

Příspěvek od AVSoftware »

Goffry píše:Dávam na img hosting, ktorý je spoľahlivý. Za rok mi zmazal len jeden screen aj to cover, inak všetky screeny drží. Čo sa týka samotného screenu, nemá veľmi zmysel ponechať film na fóre, ak je screen nefunkčný a info je napísané. Čo na to povieš? Ja sa len tak ľahko nedám. Pokiaľ ale budeš na tom trvať, tak ok ale nebudem pridávať filmy do sekcie. Mám toho dosť na práci a kvôli jednému fóru robiť info o filme, pokiaľ sa skladá z 2 CD, to je nonsens. Pokiaľ by som nemoderoval inde a dával na 5 fór, to sa dá, ale takto určite nie, soráč.

Pravidla co jsem napsal tuto volbu nazakazujou, důležité je aby byli linky v CODE!!
Pokud maderátoři sekce XXX povolí aby bylo možné dávat info o kvalitě pouze do screenu, tak prosím.
Ale bavíme se jen o klipech. Pokud je to DVD, nebo DVDrip tak pak by těch informací mělo být víc.
Ale jak jsem napsal, tohle nechám na moderátorech dané sekce.

AVSoftware
Obrázek
Obrázek

Goffry
Mega Linker
Mega Linker
Příspěvky: 1620
Registrován: stř 06. kvě 2009 15:57:33

Re: Sťažnosť na pravidlá v XXX DVD/Rip

Příspěvek od Goffry »

Dobre, beriem na vedomie. Nech tam teda prispieva ten, kto info bude písať aj zvlášť...ale veľa ľudí takých nie je. V prenesenom slova zmysle ide o miestnosť len pre vyvolených. Na druhej strane, info musí byť napísané a screen netreba? Túto podmienku totiž v pravidlách nevidím. Ale ako som povedal, málokto pozerá na info, prvý klik ide na screen, či sa to oplatí stiahnuť a tam už info je.
Pokiaľ je screen mŕtvy, nemá zmysel ponechať príspevok na fóre. Na prstoch možno dvoch rúk by som dokázal spočítať, kto píše info ku týmto filmom. Zdá sa ale, že moderátor sekcie si nevšíma iné javy na iných fórach, resp. podporuje pravidlo, ktoré by na väčších fórach sa nestretlo s porozumením. Druhý moderátor UseGreen mi dal zase za pravdu, takže ako administrátor fóra by si mohol nad tým porozmýšľať a nájsť prijateľné riešenie. Ja síce nemám veľa upov, asi 70, ale som zvedavý, keby sem nabehol uploader s 1000 upmi, naflákal by sem 50 príspevkov a info by mal len v screene. Poslali by ste ho do kelu, prípadne príspevky zmazali? Tu už nejde o kvalitu ale o zbytočné presadzovanie nezmyselného pravidla. Skúste dať anketu, koľko ľudí sa pozerá na info a koľko na screen z filmu. Samotné info by veľa hlasov nedostalo...A nakoniec, sekcia má troch viacmenej stálych uploaderov, čo je trochu málo na fórum tejto veľkosti.

Odpovědět

Zpět na „Kniha Přání a Stížností“