Registrovat    Přihlásit se    Fórum    Hledat    FAQ
Vyspěte se královsky! www.hezkynabytek.cz
MP3Hits - mp3 ke stažení zdarma » ...:DOWNLOAD FILMY:... » Filmy dabované CZ-SK
 

MP3Hits - mp3 ke stažení zdarma » ...:DOWNLOAD FILMY:... » Filmy dabované CZ-SK
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Prci, prci, prcičky Všechny díly
 Příspěvek Napsal: pon 28. zář 2009 14:33:41 
Offline
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Registrován: stř 19. srp 2009 19:15:19
Příspěvky: 5
Český název filmu : Prci, prci, prcičky
Originál název filmu: American Pie
Žánr: Komedie
Hlavní role: Jason Biggs, Shannon Elizabeth, Alyson Hannigan
Země původu: Spojené státy americké
Režisér: Paul Weitz
Rok: 1999
Obraz: 4:3, PAL
Délka: 95 Mins. (mins.)


Hrají:
Jason Biggs (Jim), Shannon Elizabeth (Naďa), Alyson Hannigan (Michelle), Chris Klein (Oz), Natasha Lyonne (Jessica), Thomas Ian Nicholas (Kevin), Tara Reid (Vicky), Seann William Scott (Stifler), Mena Suvari (Heather), Eddie Kaye Thomas (Finch), Eugene Levy (Jimův otec), Jennifer Coolidge (Stiflerova matka), Chris Owen (Sherman), Clyde Kusatsu (učitel angličtiny), Lawrence Pressman (trenér), Eric Lively (Albert), Casey Affleck (Kevinův bratr)


Popis filmu:
Čtyři mušketýři střední školy uzavřou na jednom z mejdanů smlouvu. Téměř ďábelskou. Než absolvují, musí poznat jaké je to být poprvé s dívkou. Půjde vlastně o závod, ve kterém nikdo nechce být poslední. Takže naše prazvláštní partička, která má jediný cíl - přestat být panic, jde do toho. Nabalí si sice dívky, ale to nestačí, vždyť jejich závod je jízdou na proklatě šikné ploše. Vypadá to, že Jim bude mít štěstí. Velice se mu líbí exotická sexbomba Nadia. Ta jako na čerta, požádá Jima, aby ji doučoval historii, ale ještě před kondicí se musí ve svém pokoji převléci ze cvičebního úboru. Je to výzva?Jim instaluje na computer digitální kameru, takže všichni spolužáci mohou přes Internet sledovat, co se bude dít v jeho pokoji a hlavně v jeho posteli. Oz si zase podle své povahy hledá citlivou duši. Ale co tím vlastně myslí citlivou? Asi to bude roztomilá Heather z pěveckého kroužku. Kevin to má jednoduché, je už dávno zadán. Ale jeho dívka, nepříliš prudérní a krásná Vicky, pořád čeká na správné místo a správný čas. Až ji musí její kamarádka Jessika utřít, že přece nejde o oběd, ale o sex. Zdá se, že itelektuální Finch si jediný nedělá starosti. Ale nechce náhodou podvádět? Už jsme si zvykli, že co bylo v konverzaci nedávno tabu, je v časopisech pro mládež vítáno a pokusy o drsnější humor, který doprovází libozvučné sprosťárny, snáší i filmové plátno. Po komediích typu Něco na té Mary je, Nepolíbená a hříčce Velmi nebezpečné známosti se připojuje režisér Paul Weity (např. AntZ-Mravenec) a mladí herci s filmem American Pie (jako něco hříšného, horkého a sladkého), který je uváděn pod titulem Prci, prci, prcičky. Ten nikoho nemůže nechat na pochybách, k čemu se naši akční hrdinové připravují. Tak ten, kdo má rád peprný humor, delikátní situace a srandu, bude filmem nadšen. Mimochodem, kdybyste chtěli vědět, jak vypadá ztráta panictví scénáristického, je tu i pro vás tento film. Pro scénáristu Adama Herze, rok narození 1973, je scénář k tomuto filmu opravdu první.
::stahuj::Kód: Vybrat vše
Jen registrovaní mohou vidět odkaz. Přihlaš se nebo se zaregistruj.Český název filmu : Prci, prci, prcičky 2
Originál název filmu: American Pie 2
Hlavní role: Jason Biggs, Jennifer Coolidge, Shannon Elizabeth
Režisér: James B. Rogers
Rok: 2001
Obraz: 4:3, PAL
Délka: 105 Mins. (mins.)Hrají:
Jason Biggs (Jim), Jennifer Coolidge (Stiflerova máma (neuvedena)), Shannon Elizabeth (Naďa), Thomas Ian Nicholas (Kevin), Alyson Hannigan (Michelle), Chris Klein (Oz), Seann William Scott (Stifler), Natasha Lyonne (Jessica), Tara Reid (Vicki), Mena Suvari (Heather), Eddie Kaye Thomas (Finch), Eugene Levy (Jimův otec), Molly Cheek (Jimova matka), Chris Owen (Sherman), Denise Faye (Danielle), Lisa Arturo (Amber), John Cho (John), Eli Marienthal (Stiflerův bratr), Casey Affleck (Kevinův bratr), James B. Rogers, Adam Herz, George Wyner (ředitel kempu), Joanna Garcia (Christy)Popis filmu:
Nemotorný Jim, sympatický Kevin, sportovec Oz, intelektuál Finch a frajírek Stifler mají za sebou rok půstu na univerzitě a před sebou prázdniny. Pronajatý dům na pláži dává každému z nich naději na skvělý sex. Jejich touha po alespoň jedné bouřlivé noci je tak velká, že přijmou i brigádu, aby si vydělali nějaký ten dolar. Jenže správný sex dělají minimálně dva a v tom je i tentokrát potíž. O holky, které by měly pochopení pro jejich hobby, je nouze, a kluci to s nimi (i sami se sebou) mají zkrátka těžké. Dlouho a pečlivě připravovaný mejdan se i tentokrát poněkud vymkne režii. Nikdo však zkrátka nepřijde. Mimořádný divácký úspěch teenagerovské komedie, která byla obdařena provokativním, avšak přiléhavým českým názvem, přímo volal po volném pokračování. Tvůrčí tým sice doznal určité změny (režiséra Paula Weitze vystřídal J. B. Rogers a s námětem Adamu Herzovi pomáhal tentokrát David. H. Steinberg), ale před kamerou se herečtí představitelé sešli téměř v nezměněné sestavě. Prázdninová milostná dobrodružství, která ovšem občas končí slušným debaklem, mohou začít. Smůla se lepí na paty (a nejen na ně) hlavně Jimovi. Jen Finch, utužující svůj stoický postoj k sexu jógou a meditací, vsadil právem na jistotu. I volné pokračování filmu Prci, prci, prcičky provází obrovský zájem publika a výbuchy smíchu v kinech.
::stahuj::


Kód: Vybrat vše
Jen registrovaní mohou vidět odkaz. Přihlaš se nebo se zaregistruj.

Český název filmu : Prci, prci, prcičky - svatba
Originál název filmu: American Wedding
Žánr: Komedie
Hlavní role: Jason Biggs, Alyson Hannigan, January Jones
Režisér: Jesse Dylan
Rok: 2003
Délka: 96 Mins. (mins.)Hrají:
Jason Biggs (Jim Levenstein), Alyson Hannigan (Michelle Flahertyová), January Jones (Cadence Flahertyová), Thomas Ian Nicholas (Kevin Myers), Seann William Scott (Steve Stifler), Eddie Kaye Thomas (Paul Finch), Fred Willard (Harold Flaherty), Eugene Levy (Jimův otec), Molly Cheek (Jimova matka), Deborah Rush (Mary Flahertyová), Angela Paton (Jimova babička), Eric Allen Kramer (Medvěd), Amanda Swisten (Fräulein Brandi), Nikki Schieler Ziering (policistka Krystal), Lawrence Pressman (trenér), Antoinette Spolar (prodavačka), Alexis Thorpe (Jennifer), Reynaldo A. Gallegos (Leslie Summers), Kate Hendrickson (květinářka), Justin Isfeld (Justin), John Cho (John), James Reese (domovník), Jennifer Coolidge (Stiflerova matka), Julie Payne (paní Zyskowská), Chris BenderPopis filmu:
Bouřliváci, známí divákům celého světa z filmů Prci, prci, prcičky 1 (American Pie 1) a Prci, prci, prcičky 2 (American Pie 2), se znovu setkávají ve třetím volném pokračování této divácky úspěšné série. Studentská léta jsou již jen ve vzpomínkách, z dětí se stali dospělí, avšak jsou připraveni zařádit si při další velké události. Jim (Jason Biggs) a Michelle (Alyson Hannigan) se budou brát - jak jinak, než ve spěchu. Jimova nemocná babička by ještě ráda viděla jeho svatební obřad, a tak se mladí rozhodnou vše zařídit za neuvěřitelné dva týdny. Stifler plánuje poslední loučení se svobodou (na řadu přijdou striptérky v netypických rolích). Finch (Eddie Kaye Thomas) je rozhodně pro všechny svatební rituály, ale v žádném případě nechce dopřát Stiflerovi "dvorní dámu", kterou nemá být nikdo jiný než Michellina sexuálně přitažlivá sestra Cadence (January Jones). Zatímco všichni propadají šílenství, Jimův otec (Eugene Levy) je v pohodě, jako vždy rozdává rady a připravuje se na nejlepší den svého života. Největší výzvou pro tvůrce filmu bylo napsat takový příběh, který by měl rychlé tempo, byl nový a vtipný, a zároveň aby se v něm vyskytlo co nejvíce původních postav. Scénárista Adam Herz k tomu říká: "Napsat završení předchozích dvou dílů jsem se moc nebál, takhle jsem o tom nepřemýšlel. Prostě jsem se ptal: Je to, co následuje, přirozeným vývojem v životě těchto hrdinů? Je to opravdové? - a samozřejmě - Je to vtipné?". A dále dodává: "Tato trilogie je o různých fázích života hlavních hrdinů. První díl byl o ztrátě panictví. Druhý o té zvláštní proměně a počáteční fázi dospělosti. Třetí díl - svatba - přirozeně, co jiného?"


::stahuj::Kód: Vybrat vše
Jen registrovaní mohou vidět odkaz. Přihlaš se nebo se zaregistruj.


Český název filmu : Prci, prci, prcičky: Na táboře
Originál název filmu: American Pie: Band Camp
Žánr: Komedie
Režisér: Steve Rash
Rok: 2005
Délka: 95 Mins. (mins.)Hrají:
Tad Hilgenbrinck (Matt Stifler), Arielle Kebbel (Elyse), Jason Earles (Ernie Kaplowitz), Eugene Levy (Jimův otec), Tara Killian (Patty), Carla Alaponte (Leslie), Matt Baker (Derek), Matt Barr (Brandon Vandecamp), Daniel Booko (Starý fotbalista), Sean Briskey (Novak), Jasmine Dustin (herečka), Russell Howard (Riggler), Bryan Irzyk (návštěvník koncertu), Keith Richards (hudebník), Kathleen LaGue (recepční), Michael Lawson (podloudník), Jun Hee Lee (Jimmy Chong), Crystle Lightning (Chloe), Angela Little (Sheree), Dossett March (Andy), Lily Mariye (Dr. Susan Choi), Lauren C. Mayhew (Arrianna), Omar Benson Miller (Oscar), Norm O'Neill (učitelka), Chris Owen (Chuck Sherman), Nick Rish (Landon Vanderkamp), Timothy Stack (pan Nelson), Claire Titelman (Clare Beechwood), Rachel Veltri (Dani), Crystle LightningPopis filmu:
Stiflerův mladší bratr Matt musí proti své vůli strávit léto v nechvalně proslulém hudebním táboře. A průšvihy se skrytými kamerami a žhavými praktikantkami na sebe nenechají čekat. Ale pak se zamiluje do Elyse, kamarádky ze skupiny a jeho úsilí potlačit své choutky nezůstává bez následků. Korunu všemu nasazuje Jimův otec (Eugene Levy) jako svérázný vedoucí, který se pokouší pomoci Stiflerovu bráškovi vše vrátit zpět do správných kolejí. Přidejte se ke kapele a bavte se naprosto dokonalými scénami a neskutečnými vtípky v pokračování filmu PRCI, PRCI, PRCIČKY, které musíte vidět!(oficiální text distributora)
::stahuj::Kód: Vybrat vše
Jen registrovaní mohou vidět odkaz. Přihlaš se nebo se zaregistruj.


Český název filmu : Prci, prci, prcičky: Nahá míle
Originál název filmu: American Pie 5: The Naked Mile
Hlavní role: Candace Kroslak, Steve Talley, John White
Režisér: Joe Nussbaum
Rok: 2006
Délka: 97 Mins. (mins.)Hrají:
Candace Kroslak (Brandy), Steve Talley (Dwight Stifler), John White (Erik Stifler), Christopher McDonald (p. Stifler), Jessy Schram (Tracy), Jake Siegel (Cooze), Angel Lewis (Alexis), herci v abecedním pořadí, Devon Bostick (čtvrtý student), Jon Cor (Trent), Jennifer Gouveia (rozkošná dívka), Eugene Levy (p. Levenstein), Jordan Madley (Brooke), Melanie Merkosky (Natalie), Alyssa Nicole Pallett (porno mládě), Jordan Prentice (Rock), Jaclyn A. Smith (Jill), Mika Winkler (Vicki), Ross ThomasPopis filmu:
Hlavním hrdinou je Erik, který je panic, ale má nádhernou přítelkyni Tracy, která ovšem tvrdí, že na sex není připravená. Takže celý film je o tom, jak Erik chce přijít o panictví a nemusí to být zrovna s Tracy. Zvlášť po tom, co z náhlého popudu dá Erikovi volňásek na víkend.'Eriku, dělej si co chceš s kým chceš a v pondělí se vrať ke mně.' Což ovšem znamená, že Erik, za vydatné pomoci svých dvou zkušených kamarádů, vyráží za svým bratrancem na vysokou školu, kde se pořádá super párty nazvaná Nahá míle.Z celé té série prciček už tu zůstal jen jediný člověk. Zkuste uhodnout jaký =)
::stahuj::Kód: Vybrat vše
Jen registrovaní mohou vidět odkaz. Přihlaš se nebo se zaregistruj.

Český název filmu : Prci, prci, prcičky: Spolek Beta
Originál název filmu: American Pie Presents: Beta House
Hlavní role: John White, Christopher McDonald, Jake Siegel
Režisér: Andrew Waller
Rok: 2007
Délka: 85 Mins. (mins.)Hrají:
John White (Erik Stifler), Christopher McDonald (p. Stifler), Jake Siegel (ike 'Cooze' Coozeman), Alexandria Galante (Hot Girl #1), Meghan Heffern (Ashley), Dan Petronijevic (Bull), Nic Nac (Bobby), Christine Barger (Margie), Steve Talley (Dwight Stifler), Italia Ricci (Laura Johnson), Moshana Halbert (Sara Coleman), Sarah Power (Denise), Vasanth Saranga (Bandhu), Joe Eigo (Dexter), Tyrone Savage (Edgar)Popis filmu:
Párty pokračuje......Připravte se na ten nejlegračnější a nejšílenější školní rok univerzitní historie v komedii Prci, prci , prcičky : Spolek Beta.Společně s Dwightem Stiflerem , jeho bratrancem Erikem , panem Levensteinem (Eugene Levy)a nechvalně proslulými členy spolku Beta zažijete ty nejžhavější, nejdivočejší a nejšťavnatější Prcičky všech dob!::stahuj::
Kód: Vybrat vše
Jen registrovaní mohou vidět odkaz. Přihlaš se nebo se zaregistruj.


Nahoru 
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

MP3Hits - mp3 ke stažení zdarma » ...:DOWNLOAD FILMY:... » Filmy dabované CZ-SK


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

 
 

  Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

REKLAMNÍ SDĚLENÍ

----------------

----------------