Dnes slaví svátek Natálie, zítra slaví svátek Šimon. Další svátky naleznete na Svátek.org, Váš kalendář.
CHCETE MP3 A VIDEO ZDARMA A LEGÁLNĚ? KLIKNĚTE ZDE!
> STAHUJTE DALŠÍ SOUBORY zde <
MP3Hits - mp3 ke stažení zdarma » ...:DOWNLOAD MUSIC:... » Hledám, Sháním

Dívčí seskupení KOULE

Moderátor: Moderátoři

Dívčí seskupení KOULE

od Dj D v 12 kvě 2008, 19:06

Již dlouho jsem sháněl nějaký dost dobrý český link na české alba a vy jste bezesporu jedničky, y když někdy to čekání na rapidu !!!
Mám na vás prozbičku, dalo by se sehnat album dívčího seskupení KOULE které jsou považovány za Maxim Turbulenc v sukních. Suprová muzika na párty , silvestry atd... ale nikde to nemuhu sehat tak jsem se chtěl pouze zeptat zdali se to dá sehnat u vás. Předem děkuji za případnou odpověď a co se týče vašich stránek JEN TAK DÁL.
S pozdravem Dj D.
Dj D
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Re: Dívčí seskupení KOULE

od Vlasta79 v 12 kvě 2008, 19:48

Hraju rovinu, ať se děje co se děje. Nemusí se někomu líbit co říkám, ale nemůže říct že si myslím něco jiného než říkám. Když chlap ztratí čest, nemá už nic!
Vlasta79
Přispěvatel
Přispěvatel

Zpět na Hledám, Sháním

PÍŠEME JINDE

Ojeté Auto.cz

Systém ESP u nových vozidel již povinný
Co je systém ESP mnozí řidiči vědí. Ti, kteří se chystají koupit nový...

Chci Žít.cz

Únava způsobuje více nehod než opilost
Víte, že únava řidiče způsobuje mnohem více nehod než opilost....

Čtyrkolky.com

Vánoční Burácení 7. ročník
Na vědomost se dává! Ve středu 24 prosince se uskuteční již sedmá...

MENZONE.cz

Sex po telefonu? Na co si dát pozor? Co si budeme povídat, sex je daleko lepší, pokud se váš parter nachází...
Recept na spokojený vztah? Řiďte se těmito radami Pocit zamilovanosti a láska v nás vzbuzují stejné pocity jako...
3 mýty o erotických masážích Erotické masáže jsou trend k nezastavení, panuje ale kolem něj řada...
Muž, který má 12 koulí. Cože?! Když už někomu nestačí tetování a piercing na běžných místech, tak...
Jak ji dostat zpátky I když jste se rozešli před pár dny, týdny či měsíci, vy se stále...

CO PRÁVĚ FRČÍ

VTIPY NA ZASMĚJ SE

MP3 HITS DOPORUČUJE

Projektory Datart
Velká nabídka projektorů na Datart.cz.
Vše pro cyklisty
Přilby a doplňky, horská kola, crossová,trekingová a dětská kola

REKLAMNÍ SDĚLENÍ